Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ile internet artık mobil cihazlarda en az bilgisayarlar kadar kullanılır hale geldi. Bu yüzden mobil ziyaretçi kitlemizi de düşünerek Android tabanlı cihazlar üzerinden sohbete bağlanabileceğiniz bir uygulama geliştirdik. Wap / Mobil seslisohbet uygulamamızı indirerek sohbete bağlanabilir ve aramıza katılabilirsiniz.

mIRC, IRC(İnternet Relay Chat) sunucularına bağlanmak için ihtiyaç duyulan bir yazılımdır. Web tabanlı sohbet’in yanı sıra program aracılığı ile IRC’e bağlanmak için mIRC programına ihtiyaç duyulmaktadır. Açık kaynak kodlu olan bu yazılım tarafımızca Türkçe olarak geliştirilip daha kullanışlı hale getirilerek, rahat ve pek çok ihtiyaç duyabileceğiniz kullanım fonksiyonları ile donatılmıştır.

trmIRC adını verdiğimiz yazılımımızı kullanarak sohbete bağlanabilirsiniz. Tüm güvenlik testlerinden geçirilmiş olan ve hiç bir tehdit barındırmayan seslisohbet programımız ile IRC servisimize bağlanmak istiyorsanız aşağıda paylaştığımız alandan programı indirip, kurduktan sonra sesliderin.com serverına bağlanabilirsiniz.


Yazar : NEFRET

Wap Mobil Sesli Sohbet Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Kategoriler
Son Yorumlar
Bağlantılar
sesli chat Pvp serverler sesli chat seslidünya seslidünya seslidünya