İnsanlar Neden Biz’i Tercih Ediyorlar?

Sesli Chat sitesi bildiginiz gibi en iyi sunucularda bârındırılan ve ücret karşılıgı +18 odalar vs dail istenilen büyük bir yerdir. Ama bizim için ücret bu sitemiz üzerinde geçerli olmadıgı icin bizimki tamâmen seviye üzerine kurulan bir arkadaşlık ve sohbet platformudur. Gençinden yaşlısına her insan bu sistem üzerine gelerek yâşıtları olsun veyahut büyükleri olsun saygıda bir grâm kusur etmeden en sağlam ve en seviyeli bir ortâmı insanlarımıza karşı sunuyoruz.

Yaklaşık 100 odâmız bulunmaktadır. Odâlarımız içerisinde çeşitli etkinlikler düzenlenerek insânlarımızın hoşnut olmasını sâğlıyoruz. Oyunlar, eğlenceler, sohbetler, canlı şiir geceleri vs bir çok sey yapıldıgından dolayı ve bunları sık yapmamızdan dolayı insanlarımız bizi diger sesli sohbet siteleri sitelerine göre daha çok tercih etmektedir.

Yaklaşık günlük olarak aldığımız 1500-2000 arâsında tıklama almaktayız. Bu rakam oldukça ciddi bir rakamdır. Kendimizi insanlara karşı ne kadar sevdirdigimizinde farkındayız. Bizlerle olân herkese sonsuz teşekkürler.

Bugunki yazımızda neden biz adlı soruya bir cevap vermeye çalıştık.

Bir önceki yazımız olan Sesli Chat İle Arkadaşlık kurmak adlı yazımızıda okumanızı öneririz…

Teşekkürler.


Yazar : NEFRET

Sesli Chat Tercih Edilenler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Kategoriler
Son Yorumlar
Bağlantılar
sesli chat Pvp serverler sesli chat seslidünya seslidünya seslidünya