Merhabalar, Bugun sizlere Speakychat aktivite yükletimi sitemiz içinde nasıl yapılı onu anlatıcagız.

Öncelikle activex nedir. Activex internet explorer üzerinde çalışabilen web app ayarı ile windows programlarında genellikle kullanılan nesle yada bilişim modelidir. Bundan yararlanmak için eklentiyi aktif edip kurulum gerçekleştirdikten sonra sitemize giriş yapabilmektesiniz.

Genellikle kişiler sesli chat sitemize giriş yaptıklarında karşılarına activex engeli çıkar. Activite kesinlikle ücretsiz indirilip kişilerin istekleri üzerine aktif edilen bir programdır. Kişiler ilk defa sitemize giriş yaparken bu eklentiyi bilgisayarlarına kurmaktadırlar. İnsanlarımız genellikle bu eklentiyi yükleyemediklerini sölerler. Bunun nedeni ise activex speakychat tabanlı programı indirememiş olmalarıdır.

İlk kez sohbete giriş yapan kişilerin bunu bilgisayarlarına kurmaları gereklidir. Program yaşamadan siteye giriş yapmak istiyorsak kurulumu gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Bunun için yapmanız gereken activexi bilgisayarımıza ekrana gelen Next ve ardından tekrar nexte basarak finiş diyerek kurulumuzu tamamlamanız gerekmektedir. Sohbete sorunsuz giriş yapmak için sayfayı yenileyerek yeniden giriş yapmamız bunun için yeterli olcaktır.

Bir önceki yazımız olan Sitemizdeki Animasyonlar adlı makalemize göz atın.


Yazar : NEFRET

Sesli Chat Sitemizde Activex Yüklenimi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Kategoriler
Son Yorumlar
Bağlantılar
sesli chat Pvp serverler sesli chat seslidünya seslidünya seslidünya