Merhaba Sevgili AsilBeyaz Sohbet Asil Beyaz Mobil Kullanıcıları.

Bügün sizlere asilbeyaz hakkında biraz bilgi vereceğım sizlerde biliyorsunuzki siz değerli kullanıcılarımıza daima en iyi hizmeti sunan bir mobil chat olarak bilinen asilbeyaz hem bilgisayardan hem telefonunuzdan giriş yapabilecek seviyeye getırmış bulunmaktayız sizlerin tek yapacağı şey google amcamızda asilbeyaz yazmanızdır.

AsilBeyaz Sesli Chat

Cok yakında asil beyaz ekibi olarak sitemize sesli chat olarak giriş yapabılırsınız görüntülü ve sesli chat olarak sohbetınızı edebılırsınız bu sesli chat hizmeti tamamen asilbeyaz kullanıcılarına özeldir.

AsilBeyaz

Asilbeyaz Sohbet Uygulaması canlı platformdur. Canlı olarak kameralı görüntülü sohbet edebileceğiniz ücretsiz hızlı bir kameralı görüntülü sohbet platformudur. Sitemizden yansıtılarak yapılan bir uygulama oldugu için hızlı ve gerçekten en iyi sohbet uygulamarı arasında yer almaktadır. Özellikleri ise;Canlı sohbet etme imkanı sunar.

Asil Beyaz

Resim dosya ve görüntü paylaşımı yapabilirsiniz.Görüntülü olarak sohbete katılp uzaktaki arkadaşınızla sohbet edebilirsiniz.Hızlı ve gerçek arkadaşlık edinme sitesidir.Ayrıca seviyeli sesli sohbet uygulamasıdır. Belirli kuralları bulunmaktadır.Genel olarak T.C Anayasasına uymanız yeterli olacaktır sesli chat sırasında burası gerçekmi diye denemeye çalışmayınız. Bazıları gerçek olmadıgını düşünerek argolu konuşmaktadır. ARgo ve küfür kesinlikle yasaktır.


Yazar : NEFRET

“AsilBeyaz Sohbet Asil Beyaz Mobil” için 3 Yorum

  1. Bayram ( TheTuRK ) dedi ki:

    Slm kardeşim bu yazıyı okursun ılakı ben genede yazayım buradan bu blog a link vere bilirmisin kardeşim nerdeyse ilk sayfayı yakaladım senin reklamlarıda alacam şu işleri haledeyim sıteye gelecem bu yazıyı sılersın kardeşim bir admin yorumunda link verırsın şimdiden saolasın

  2. Kamerali Sohbet dedi ki:

    asilbeyaz
    Nefret ben bayram kardeşim saygılar.

AsilBeyaz Sohbet Asil Beyaz Mobil Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Kategoriler
Son Yorumlar
Bağlantılar
sesli chat Pvp serverler sesli chat seslidünya seslidünya seslidünya